
влевовправо
Ніжка-опора коса меблева модерн NM-3404SK-180-GM латунь полірована 180 мм
- Под заказ
- Код: NM-3404SK-180-GM
Отправка с 21 июня 20262 260 ₴
+380 (68) 096-69-69
Основной
- +380 (63) 841-78-15
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Латунна регульована меблева опора в лаконічному скандинавському стилі під наклоном. Має форму витонченого конуса та круглу монтажну планку вгорі яка задає кут опорі.
Така витончена ніжка-опора матиме чудовий вигляд на комодах, приліжкових тумбах, шафах, м'яких меблях. Якісна та сучасна модель фурнітури, яка підкреслить індивідуальність і лаконічність відповідного виробу.
Серія регульованих латунних меблевих опор містить такі висоти: 80 - 100 - 120 - 150 - 180 - 200 - 250 мм. Наявність треба уточнювати!
- Габаритні розміри: висота = 180 мм.; ширина = 50 мм.;
- Колір: золото
- Матеріал: латунь
Фото меблів з латунними опорами:






| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rustikal |
| Страна производитель | Польша |
| Материал | Металл |
| Основной цвет | Золото |
| Длина | 180 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Высота | 180 мм |
| Тип конструкции | Разборная |
| Форма основания | Круглая |
| Назначение | Для дивана |
| Вид товара | Ножки |
- Цена: 2 260 ₴








