Кошик
63 відгуків
+380 (68) 096-69-69
+380 (68) 096-69-69
Основной
+380 (63) 841-78-15
Эксклюзивная мебельная фурнитура и комплектующие

Про меблевих ручках

Про меблевих ручках
Меблеві ручки це один з найважливіших елементів лицьової фурнітури для практично будь-якого меблевого гарнітура. Ця деталь меблевого фасаду завжди на увазі, що Ви торкаєтеся до ручок і відчуваєте їх, тому від зовнішнього вигляду і якості...

05.05.16

Зовнішній вигляд і стилістика ручок на фасадах важливі, але ще більш вагомим аргументом, при грамотному підборі лицьової фурнітури має бути якість виконання елементів. Це чудово розуміють фірми виробники меблевої фурнітури з Туреччини, Іспанії, Італії, Бельгії, Польщі, США та Китаю, які спеціалізуються вже багато років на виготовленні добротних меблевих комплектуючих.

Італійські меблеві ручки
 

Самим популярним матеріалом для виробництва якісних меблевих ручок на даний момент, є сплав ZAMAK (сплав цинку, алюмінію, магнію і міді). Таке поєднання металів допомагає придбати меблевої ручці високу міцність і широкі можливості в плані розробки зовнішнього вигляду фурнітури. Виробники намагаючись урізноманітнити свої колекції і дизайнерські рішення використовують у поєднанні з металом та інші матеріали. Ручки зі стразами, з масиву дерева, скляні, пластикові, литі і керамічні ручки створюють широкі можливості для вибору меблевої фурнітури під індивідуальні переваги кожного клієнта.


Дизайнери рекомендують при початковому етапі вибору ексклюзивних меблевих ручок для Вашої меблів визначитися з їх видом. Існують кілька основних видів залежно від зовнішньої форми:

Меблева ручка скоба купити онлайн

 • - меблева ручка-скоба найпоширеніший і широко застосовуваний вид лицьовій меблевої фурнітури. Завдяки дугоподібної або П-образній формі цей вид ручок найбільш ергономічний і зручний у використанні. Кріплення відбувається, як правило, на два гвинти. Широкий розмірний ряд і маса різноманітних дизайнерських рішень від модерну і хай-тека до класичних ретро мотивів дозволяють правильно підібрати ручку для фасадів будь-якого типу і розмірів.

Ручка кнопка для меблевих фасадів

 • - ручка-кнопка часто використовується як доповнення до основних ручкам скоб при установці на невеликих дверцятах фасадної частини гарнітура. В основному кріплення здійснюється за рахунок одного гвинта. Самі по собі "кнопки" бувають різних форм: круглі і квадратні, овальні і багатокутні, плоскі і опуклі. Обмеження в геометричній формі залежать тільки від дизайнерської задумки.

Меблева ручка врізна

 • - врізні ручки складні в установці, але їх перевага в тому, що вони можуть зливатися з площиною меблевого фасаду що іноді необхідно при вирішенні практичних і стилістичних дизайнерських завдань. Їх форма найчастіше прямокутна, адже акуратно зробити складний матч паз під ручку не завжди виходить.

Меблева ручка раковина мушля

 • - ручка-черепашка оригінальна по своєму вигляду і зручна у використання форма лицьової фурнітури. Назва пішла від дизайну зовнішнього вигляду, який найчастіше виконується у формі черепашок або пом'якшеному і елегантному варіанті. На відповідній меблів такий тип ручок може виглядати дуже вигідно.

В онлайн-магазині "Vip-фурнітура" представлений найширший вибір ексклюзивних меблевих комплектуючих. Наші фахівці допоможуть Вам підібрати кращі екземпляри виробів від світових виробників фурнітури, які зможуть доповнити і навіть повністю перетворити вашу меблі.

Інші статті
 • 30.05.21 Симбиоз качества и красоты от PAVLOS BASARAB
  Симбиоз качества и красоты от PAVLOS BASARAB

  Очень приятно, когда клиенты говорят "Спасибо!". Вдвойне радостней, когда слова благодарности подкреплены фотографиями изделий с установленными аксессуарами и элементами от VipФурнитура. Хочу поделиться фотографиями элегантной и стильной мебели, которую изготавливает Павел Басараб "PAVLOS BASARAB".

  Повна версія статті
 • 27.02.21 Декорування меблевих ручок поталлю
  Декорування меблевих ручок поталлю

  Сучасні матеріали і технології дозволяють виправити ситуацію, коли виникає необхідність витримати стилістику меблевого виробу і при цьому не створивши зайвих акцентів лицьовій фурнітурою.

  Повна версія статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner