Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Елегантно та практично
Регулювана меблева опора від польського виробника сподобається всім цінувальникам стильного інтер'єру з відповідними меблями. Хромована ніжка зовні має дуже витончений вигляд.
Такий аксесуар легко доповнить і прикрасить інтер'єр у сучасних стилях модерн, хай-тек або мінімалізм.
Габаритні розміри: висота = 125 мм; ширина = 60 мм; глибина = 60 мм.
Цвет: глянсовий хром
Матеріал: ZnAl (високоміцний сплав цинку й алюмінію)
Металеві меблеві ніжки та опори
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал | Метал |
| Основний колір | Хромований |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 125 мм |
| Тип конструкції | Розбірна |
| Форма підстави | Кругла |
| Призначення | Для дивану |
| Вид товару | Ножки |
- Ціна: 770 ₴






