Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Меблева ніжка з прямим сталевим конусом і монтажною пластиною кольору латуні — призначена для встановлення на сучасні меблі. Така стильна опора матиме чудовий вигляд на комодах, приліжкових тумбах, шафах, м'яких меблях. До ніжки приварена монтажна пластина завтовшки 3 мм, до якої вона прикручується до нижньої частини меблів шурупами для дерева. Якісна та сучасна модель фурнітури, яка підкреслить стиль і лаконічність відповідного виробу.
- Габаритні розміри: висота = 150 мм; ширина = 80 мм;
- Цвет: золото
- Матеріал: сталь
Фото меблевої металевої опори в золоті:


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rustikal |
| Країна виробник | Польща |
| Основний колір | Золото |
| Матеріал | Метал |
| Діаметр | 32 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 150 мм |
- Ціна: 650 ₴









Відправка з 24 червня 2026