
влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Класичний латунний меблевий ролик поворотного типу в кольорі золото. Відмінно підходить для столів у вінтажному стилі ретро і пересувних кавових столиків.
Ролик повністю латунний, обід колеса у високо якісному пластиці.
Ручне литво! Зроблено з душею!
- Габаритні розміри: загальна висота = 105 мм.;
- Діаметр колеса: 70 мм.
- Статичне навантаження: 45 кг/шт.
- Колір: полірована латунь
- Матеріал: латунь, гумове кільце
Фото комплекту латунних коліс з 4 шт.:


| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Діаметр | 70 мм |
| Спосіб кріплення | Штифт |
| Наявність стопора | Ні |
| Поворотне | Так |
| Матеріал | Метал |
| Прогумоване | Так |
| Максимальне навантаження | 45 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Основний колір | Золото |
| Висота | 105 мм |
- Ціна: від 6 180 ₴



Відправка з 30 червня 2026