Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Латунна регульована меблева опора в лаконічному скандинавському стилі. Має форму витонченого конуса та круглу монтажну планку вгорі. Така витончена ніжка-опора матиме чудовий вигляд на комодах, приліжкових тумбах, шафах, м'яких меблях. Якісна та сучасна модель фурнітури, яка підкреслить індивідуальність і лаконічність відповідного виробу.
Серія регульованих латунних меблевих опор містить такі висоти: 100 - 120 - 180 - 200 - 250 мм.
- Габаритні розміри: висота = 100 мм; ширина = 50 мм;
- Цвет: золото
- Матеріал: латунь
Фото меблів із латунними ніжками:






| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rustikal |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал | Метал |
| Основний колір | Золото |
| Діаметр | 50 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Висота | 100 мм |
| Тип конструкції | Розбірна |
| Форма підстави | Кругла |
| Призначення | Для дивану |
| Вид товару | Ножки |
- Ціна: 1 390 ₴












Відправка з 30 червня 2026