Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ніжка меблева металева в класичному стилі. Колір металу опори антична бронза. Міцна та красива меблева ніжка, яка прикрасить будь-які дерев'яні або м'які меблі. Різна меблева ніжка з металу, яка поєднує в собі легкість, ажурність, стильність і якість.
- Габаритні розміри: висота = 150 мм; ширина = 95 мм;
- Цвет: антична бронза
- Матеріал: сталь
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kapsan |
| Висота | 150 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Країна виробник | Туреччина |
| Довжина | 95 мм |
| Матеріал | Метал |
| Основний колір | Бронза |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити, мм: | 150х95 |
- Ціна: 530 ₴






